Free Websites at Nation2.com
Hipotekārā kredīta refinansēšana

Tas nozīmē pārkārtot to pašu mājokļa kredītu pie cita aizdevēja. Jauniegūtais kredīts aizstāj veco mājokļa kredītu, un aizņēmējs būs nepieciešams veikt maksājumus par kredītu, tāpat kā tas tika darīts agrāk. Kredīta atmaksas termiņš un maksājumi tomēr var mainīties. Tas var būt gan labvēlīgi, gan negatīvi aizņēmējam.

Lielākā daļa aizņēmēju, kas iegādājas mājokli, piesakās kredītam ar vai nu 15, vai 30 gadu fiksētās procentu likmes termiņu. Tas nozīmē, ka aizņēmējs piekrīt atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā ar fiksētu gada procentu likmi (GPL). Ir arī pieejami kredīti ar mainīgām procentu likmēm, kas iesākumā parasti piedāvā zemākas procentu likmes, bet vēlāk procentu likmes var mainīties atkarībā no mājokļu tirgus procentu likmju izmaiņām. Piemēram, ja kredīta GPL mainās ik pēc 3 gadiem, un Jūsu iesākuma GPL ir 3%, procentu likmes pašreizējā kreditēšanas tirgū varētu pieaugt līdz pat 10%, un Jum būs vien jāmaksā augstās procentu likmes. Lielākā daļa aizņēmēju atturas no šāda veida kredīta, ja viņi tikai plāno aizņemties naudu uz īsu laiku, lai viņi varētu izmantot zemu un nemainīgu procentu likmi.

Iemesli, kādēļ refinansēt savu mājokļa kredītu

Neņemot vērā acīmredzamo faktu, ka aizņēmējs var samazināt maksājumus, ir daudz iemeslu, kas var likt aizņēmējiem apsvērt mājokļa kredīta refinansēšanu. Viens no visbiežākajiem iemesliem, ir pazīstama kā "parādu restrukturizācija". Pašsaprotama hipotekārā kredīta refinansēšana būtībā nozīmē, ka aizņēmējs plāno izmantot zemu procentu mājokļa kredītu, lai atmaksātu un apvienotu citus parādus, piemēram, citu mājokļa kredītu, automašīnas kredītu, vai kredītkaršu parādu. Kredītkartēm var būt procentu likmes līdz 25% vai vairāk, tā kā mājokļa kredītu procentu likme parasti ir zemāka par 5%, mājokļa kredīta refinansēšana un parādu apvienošana ir daudz izdevīgāks un pievilcīgāks piedāvājums.

Neatkarīgi no Jūsu iemesla, izpētiet dažādus piedāvājumus pirms izvēlaties vienu kredīta refinansēšanas piedāvājumu.

http://danbo.nation2.com/aizdevums-ar-maju